• banner1-1
 • banner2
 • banner3

За брендот на простија

Changshu Baode мост Компонента копродукции, Ltd е лоцирана во Changshu Сити, Националниот историски и културен град, Jiangsu покраината.
Исток во Шангај, на југ од страна на Суджоу, Западна речиси Wuxi, Шангај - Ning автострада, Sujia - Хангжу автострада крстот и повеќе, сообраќајот е многу удобна. Од своето основање, компанијата има секогаш спроведен големо значење за управување на современите претпријатија и активно промовиран на бренд стратегија.
Производите произведени се строго во согласност со индустриски стандард на JTT327 - 2004 автопат мост гумени Експанзија уред на Министерството за комуникации на Кина Народна Република, JTT4 - 2004 Гума потпирање стандард, JT391 - 1999 година организацијата на производството на слив - Тип Стандардна .
 • таленти

  таленти

  На компанијата не само воведува сите видови на таленти секоја година, но, исто така, има врска тренинг со многу познати универзитети и институции на целата земја, редовно организира експерти, професори да комуницира со вработените.
 • Квалитет

  Квалитет

  Законот на модерната конкуренција на пазарот одлучува што претпријатијата сакаат да победат на натпреварот, и мора да ги промовираат вредностите на човечките ресурси со научни управување со механизам, и да ги прошират на приоритет на бесконечност.
 • култура

  култура

  Во исто време, да се зајакне бизнис учење, компанијата исто така посветува големо внимание на изградба на претпријатието култура, особено воведувањето на "добра волја" изградба, формирање на "чесност, интегритет, добра волја претпријатие" бизнис практики.

функција Производи

Компанијата искрено поздрави дизајнот на целиот свет, проектот за изградба единица избира мојата компанија производи, како и на компанијата е подготвена да обезбеди висок квалитет на услуги за изградба на модернизација на мостот.
WhatsApp Online Chat !